4ever worldwide
English Deutsch Italiano Français Español Polski Magyar Svenska Slovenčina

Zaľúbené SMS-ky

Zobrazujem 181.190. z 1276 Máme už 1276 zaľúbených SMS-iek
« späť 1...1112131415161718192021222324252627...128 ďalej »

Pridal(a):Annete

Izba je plná šera,
ráno sa derie roletou,
kde sme to boli včera?
Koľkého je dnes?
A čo tu vonia od kvetov? 


Pridal(a):niki

Chcem s tebou splaviť rieku nežností, chcem prežiť noc plnú smiechu. Chcem počúvať a cítiť každé tvoje slovo. Nemám ťa pri sebe a to je na zbláznenie. 


Pridal(a):Shashuliatko

Nedokážem bez teba zaspať, vždy pred spaním ti zavolám a počujem tvoj nádherný hlas. Vždy keď sa stretneme nemôžem sa na teba vynadívať. Nikdy neodolám pozrieť sa do tvojich krásnych očí, do tých očí, ktoré sú plné nehy, lásky. Milujem, keď môžem pri tebe zaspať, pozerám ako krásne spíš, aký si spokojný. Milujem všetko, čo robíš. Si všetko, čo mám, si všetko, čo chcem…Neviem, čo by som bez teba robila, nedokázala by som vôbec prežiť deň bez teba…Chápeš? Si všetko, čo potrebujem. 


Pridal(a):Shashuliatko

Nie je nič, čo by som ti nemohla povedať, nič, čo by som mohla spraviť, aby si pochopil, čo pre mňa znamenáš. Všetka bolesť, preplakané slzy, tie hádky, ktoré som vyvolala ja, no napriek tomu si mi nepovedal "Zbohom", a dal si mi znova šancu a teraz viem, ako ďaleko by si bol zašiel, viem, že som ťa sklamala, ale už to tak nie je, tentoraz ta nenechám odísť, tentoraz ťa už nechcem sklamať, budem všetkým, čo chceš, vzchopím sa, pretože ty ma nenecháš rozpadnúť sa.Celý môj život, budem navždy s tebou, prechádzať dňom a snažiť sa ti dať všetko, čo len môžem. A vieš prečo? Pretože ťa hrozne moc milujem. Milujem ťa, tak ako som doteraz ešte nikoho nikdy nemilovala. .Myslela som si, že mám všetko, nevedela som, čo môže život priniesť, úprimne, teraz to viem…Si jediná osoba, ktorú som vybrala správne, jedinú, ktorú nechám v mojom vnútri, teraz dokážem dýchať, pretože si tu so mnou. 


Pridal(a):Shashuliatko

Niet väčšej lásky, niet väčšej radosti, než keď som cítila, ako tvoj život vo mne rastie. Boh mi dal taký vzácny dar, určite ťa vytvoril z oblaku a anjelských krídel. Teraz, keď si vstúpil do môjho života, viem, že bez teba nemôžem prežiť. Nie, pretože ty si dôvod, pre ktorý žijem každý deň a chcem ti poďakovať za všetko, čím si. Ďakujem ti, že si mojím svetlom, keď je tma, ďakujem ti, že mi prinášaš každý deň radosť, milujem ťa viac než dokážem slovami vyjadriť. Ďakujem ti, že si dal môjmu životu nový tón, dal si mi dôvod, aby som zostala silná. Ďakujem ti za všetko, čo robíš, si môj život, moja duša, môj syn. Prišiel si a zmenil si môj život, pretože to, čo cítim vnútri je radosť, akú som nikdy pred tým nemala a aj keď robím chyby je tu niečo, čo by si mal vedieť…. venujem ti svoj život a lásku 


Pridal(a):Shashuliatko

Stále počujem tvoj hlas, keď spíš vedľa mňa, stále cítim tvoje dotyky v mojich snoch. Odpusť mi moju slabosť, ale neviem prečo bez teba je ťažké prežiť, pretože vždy keď sa dotýkame, mám tento pocit a vždy keď sa bozkávame prisahám že môžem lietať nemôžeš cítiť ako rýchlo mi bije srdce, chcem aby to vydržalo. Potrebujem ťa po mojom boku, pretože vždy keď sa dotýkame, cítim túto nehybnosť a vždy keď sa bozkávame, dosiahnem na nebo. Nemôžeš cítiť tlkot môjho srdca takže nemôžem ťa nechať odísť. Chcem ťa v mojom živote, tvoje ruky sú môj hrad, tvoje srdce je moje nebo. Oni mi utierajú slzy keď plačem. Dobré a zlé časy, boli sme cez ne spolu,zdvihneš ma keď spadnem a nikdy mi nepovieš zbohom.. 


Pridal(a):Shashuliatko

Chcem len, aby si mi bol na blízku a mohol ostať naveky. Môžeš si byť istý, že všetko sa len zlepší. Ty a ja budeme spolu cez deň aj v noci. Nemaj strach, lebo všetko bude dobré. Ľudia hovoria, že si môžu povedať, čo sa im páči. Ale ja viem len to, že všetko bude dobré. Viem, že iní by prehľadali celý svet, aby našli to, čo máme mi dvaja. Viem, že raz sa niekto pokúsi rozbiť niečo tak skutočné. Ja ti však vravím, že do konca vekov tu pre mňa nik iný nebude IBA TY! 


Pridal(a):Evik:D

Mesiačik pomaly ukazuje svoju tvár,
na nebi zavládne hviezdny raj.
Všetko v okolí stíchne a ide spať,
len ja začínam o tebe nahlas premýšľať.
Niekde tam v diali ležíš
na nebo možno tiež hladíš.
Hladáš tam tvoju hviezdičku maličkú,
čo nežne pohladí tvoju tváričku.
Predtým ako očká zavrieš a na spánok sa dáš,
v duchu porozmýšľaš,
komu asi teraz po rozume beháš.
Sladkú noc taktov duchu chcela som ti dať
po anjelikovi odkázať,
nech sa ti niečo pekné sníva,
veď on sa na teba z neba díva. 


Pridal(a):Evik:D

Chcem s tebou prežiť lásky čas, chcem hviezdy svietiace len pre nás. Chcem v náručí tvojom byť, chcem tvoje pery osladiť. Chcem iba tebe šepkávať, ako ťa navždy túžim mať. 


Pridal(a):Evik:D

Si moje všetko, si môj sen, si moje ráno aj môj deň. Ľúbim ťa veľmi, najviac ako viem a preto žiť s tebou stále chcem. 


« späť 1...1112131415161718192021222324252627...128 ďalej »