4ever worldwide
English Deutsch Italiano Français Español Polski Magyar Svenska Slovenčina

Zaľúbené SMS-ky

Zobrazujem 261.270. z 1276 Máme už 1276 zaľúbených SMS-iek
« späť 1...1920212223242526272829303132333435...128 ďalej »

Pridal(a):(Danielka)

Svet zanikne až vtedy, keď odkvitne posledná kvetina ... 


Pridal(a):sisi

Jednu vec na sebe nenávidím. A to je, že ťa nedokážem nenávidieť. 


Pridal(a):dayduska-PL

Existuje povesť o vtákovi, ktorý zaspieva iba raz v živote, sladšie ako ktorýkoľvek tvor na zemi. Len čo vyletí z hniezda, začne hľadať strom s tŕním a neodddýchne si, kým ho nenájde. Potom si sadne do nehostinnej koruny a vrhne sa na najostrejší tŕň. A keď zomiera, premôže smrteľé bolesti a zatrilkuje krajšie ako škovránok, či slávik nádhernú pieseň, za ktorú zaplatí životom. A celý svet zmĺkne a načúva a Pán na nebesiach sa usmeje, lebo to najlepšie je vždy vykúpené bolesťou. 


Pridal(a):dayduska-PL

Jeden pekný deň májový,
chlapec na gitaru hral,
gitara sa rozohrala,
chlapec takto spominal:

Šťastie trvá iba chvilu
a zas letí v diaľ,
dievčatko mu prisahalo,
iný si ju vzal.
Keď gitara dohrala,
chlapec tíško vstal
a keď doma všetci spali
on si za tú lásku život vzal. 


Pridal(a):mayka

Len tak si kráčaš životom, so vztýčenou hlavou a úsmevom, nikoho ani nenapadne, že pod tou maskou je trápenie. Čakáš a žiješ v nádeji, že ti tú masku niekto zahodí a tvoje srdce opäť láskou a životom naplní. 


Pridal(a):3niKA

K láske sa ide cez utrpenie, lebo pravá láska bolí 


Pridal(a):mathuška

Láska je ako vietor, nevidieť ju ale cítiť !!! 


Pridal(a):wewuska1

Si moje všetko
Si môj anielik
Si môj život
Si moje srdiečko
Si môj svet
A pretoto všetko ťa MILUJEM ! 


Pridal(a):dominičkax91

Naposledy sme ja a ty spolu pri sviečkách, naposledy nám pery padnú na viečka. Naše slzy sa miešajú, všetko sa skončilo, slová tu navždy ostanú, aj keď nás to ranilo. Vychutnávam si tvoje posledné dotyky a počúvam tvoje nežne slová, chcem, aby sa to nikdy neskončilo, prosím, začnime znova! Nie je to však možné a každý z nás to vie, no nik to z nás nevysloví, lebo to hrozne znie. Minúty rýchlo bežia a nedajú sa zastaviť, naša srdcia vedia, že im ostanú len predstavy. Nekonečné otázky a odpovede nie sú, otázky ostávajú a duše nesú ťažký kríž, lebo ty mi neveríš! Utriem ti poslednú slzu, ktorá bola pre nás, ostáva nám minulosť, ktorá je plná nás. Spomienky nám nik nezoberie, veď každá bola iná, boli to najkrajšie chvíle môjho života, viem, že nie som vinná! V mojom srdci ostaneš navždy, aj keď z nás každý, vyberie sa inou cestou, a ja už nikdy nebudem tvojou nevestou:( 


Pridal(a):MAťUľKA

Uvidim ťa, stratim reč. Dám ti bozk a pôjdem preč. Skríkneš STOJ! A bozk mi vrátiš a slobodu navždy stratíš. Rozhodnutie v krátkej chvíli, asi sme sa zaľúbili. 


« späť 1...1920212223242526272829303132333435...128 ďalej »