4ever worldwide
English Deutsch Italiano Français Español Polski Magyar Svenska Slovenčina

Citáty

Zobrazujem 111.120. z 4653 Máme už 4653 citátov
« späť 1...4567891011121314151617181920...466 ďalej »

Pridal(a):Miška

Keď robíme pre niekoho všetko, len aby bol šťastný a on si to neváži a pamätá si to len v ten jeden deň. Je to, ako smiať sa plačúcemu do tváre. V obidvoch prípadoch sme sklamaný, smutný a bolí to. 


Pridal(a):

Nechápem ako sa môže niekto usmievať celý deň a potom plakať po nociach. Ako sa fotky nikdy nezmenia, ale ľudia na nich áno. Ako sa môže stať z najlepšieho priateľa ten najhorší. Alebo aké zvláštne je, keď sa z najhoršieho nepriateľa stane najlepší priateľ. Ako sa všetko zmení za pár dní, týždňov, mesiacov. Ako si môžeš nechať újsť niečo alebo niekoho, o ktorom si raz povedal, že nemôžeš bez neho žiť. Ako si môžeš myslieť, čo je pre teba najlepšie, ak ti to ubližuje. Ako ľudia, ktorí povedali, že ti obetujú každú sekundu, nevedia pre teba obetovať ani pár minút svojho času. Ako ľudia môžu sľubovať napriek tomu, že vedia, aké je bežné porušovať sľuby. Ako ťa ľudia tak rýchlo dokážu vymazať zo svojho života.
Šákul Jepšerev 


Pridal(a):Aďka

Keď človek zistí, prečo sa zamiloval, prestáva milovať. 


Pridal(a):Aďka

Škoda že je láska taká zložitá. Keď jeden miluje viac ako ten druhý... Keď jeden sa snaží všetko zmeniť a druhý si to ani len nevšimne... Keď jeden chce stráviť celý život s niekým, koho miluje a myslí si, že je to vzájomné. Po určitom čase už vie, že je všetko nesplniteľné a všetka snaha mať pekný vzťah bola zbytočná... A prečo? Lebo ten kto miluje dá i srdce aj dušu a ten, ktorý si myslí, že miluje dá tomu druhému len nádej a potom ostanú len slzy, plač a spomienky... 


Pridal(a):Aďka

Milióny ľudí sa môžu pozerať na nočnú oblohu a každý bude myslieť na niečo iné, a to je jedinečnosť v každom z nás. 


Pridal(a):Aďka

Keď nechceš byť sám, neodstrkuj ľudí, ktorí chcú byť s tebou. 


Pridal(a):Aďka

Nie je hanba bojovať za niečo, čo cítiš, aj keď to nikto iný nechápe. Hanba je ísť proti svojmu srdcu, zaprieť city a byť zbabelý len preto, čo ti povedia iní. 


Pridal(a):Aďka

Jediné čomu môžeme veriť sú spomienky, tie nás nikdy nepodvedú. 


Pridal(a):Peťa

Láska je silnejšia než smrť. 


Pridal(a):mirusqa

Láska je krásna, keď sú v jednom srdci dvaja. 


« späť 1...4567891011121314151617181920...466 ďalej »